Благодійний творчий вечір Олексія Горбунова та гурту "Грусть Пилота"

9 квiтня 2015
Миколаїв, Театр російської драми
Благодійний творчий вечір Олексія Горбунова та гурту Благодійний творчий вечір Олексія Горбунова та гурту

Фонд "Територія Життя" провів благодійний творчий вечір на підтримку воїнів 79-ї бригади та сімей полеглих. Було зібрано 60 000 грн., які витрачені на проект Мобільно-душовий пральний комплекс (40 000 грн.) та проект "Наші діти" (20 000 грн.).

Гуманітарний вантаж сім'ям наших захисників і переселенцям доставили, провели і новий спільний фото-проект з Олена Божко.
Бакалія, памперси, вітаміни. медикаменти, фрукти, одяг та багато іншого наші друзі і соратники Ольга Малярчук та Неллі Яровенко доставили безпосередньо адресатам.
Квитки на концерт Олексія Горбунова та групи "Грусть пілота" були розпродані задовго до самого заходу, навіть "стоячі". Багато пісень і теплих розмов про життя, дружбу, батьківщині, любові і про те, що все у нас обов'язково буде добре. 
Все вищеперелічене не сталося б, якби не добрі і вірні друзі фонду, які завжди поруч і завжди готові взяти участь у всіх добрих справах. Спасибі вам величезне!

Столична мережа АЗК "КЛО". Наші полум'яні мотори працюють на вашому паливі
Компанії "Соломія". Продукти харчування прекрасній компанії ми доставляємо сім'ям загиблих українських солдатів.
"Рено Україна". Рено Дастер - килим-літак, готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Анна Сібекіна окреме спасибі!
Миколаївська ОДА в особі Вадим Меріков і Оксана Янішевська. Уже третій благодійний концерт у місті при вашій активній підтримці.
Гостинний і привітний колектив Миколаївського театру російської драми, спасибі, що пустили на вашу сцену.
Команда ASPro, ви - наш світло і звук!
BYD - наша підтримка і опора
А ще спасибі членам команди БФ "Територія Життя": Катя Че, Ігор Акименко, Ольга Володимирівна, Дмитро Березенський, Діма Святненко, Павло Доктор Гачковський, конферансьє і фронт-мен "Тарути" Ievgen Romanenko, Олександр Самардак Інна Бенівська та багато інших.